DIŞ MEKAN DIJITAL BASKI ( Outdoor Printing )
DIŞ MEKAN DIJITAL BASKI ( Outdoor Printing )

DIŞ MEKAN DIJITAL BASKI ( Outdoor Printing )

 

 

DIŞ MEKAN DIJITAL BASKI ( Outdoor Printing )

·         Vinil (Branda) Dijital Baskı

·         Folyo (Yapışkanlı) Dijital Baskı

·         Mesh (Deliklik) Branda  Dijital Baskı

·         One way vision Dijital Baskı

·         Cast Folyo Dijital Baskı

·         Afiş

·         Bilboard

·         Tabela

·         Cephe Giydirme

·         Cephe Kaplama

·         Tabela

·         Cam Uygulamaları

·         Araç Kaplama

·         Bina Cephe Kaplamaları

·         Bilboradlar

·         Tabela

·         One way vision dijital baskı ürünü delikli folyo türüdür. Arka zemini yapışkanlı olması sebebi ile genellikle bina cephe cam kaplama işlerinde kullanılır. Delikli olması sebebi ile yine arkasından bakıldıgında dışarısı görünürken. Dışarıdan bakıldığında yapılan dijital baskı reklamı gözükmektedir. Yine iç mekanı aydınlatan bir araç varsa bu sefer içerinin görünme olanağı %15 olur. İçerinin görünme olasılığı ise hava karardıkdan sonra görünme ihtimali %15 artar.

·         Cephe Kaplama

·         Cam Uygulamaları

·         Araç Kaplama

 

Vinil branda üzerine yapılan dijital baskı çeşitidir. Genellikle afiş kullanımlarında kullanılır. Tabelalarda kullanılabilen bir Dijital Baskı ürünüdür. Işıklı ve Işıksız olmak üzere 2 çeşiti vardır. Yapılan bu dijital baskı ürününü sopa ile tutturularak yada kapsül (Kuş Gözü) çakılarak tutturulur.

 

VİNİL (BRANDA) DİJİTAL BASKI ÜRÜNÜN KULLANILDIĞI YERLER :

 

Arka yüzü yapışkanlı olan Dijital Baskı Ürünüdür. Bunlar sert zemine uygulanarak sabitleşen ürünlerdir. Mat ve Parlak olmak üzere iki çeşiti vardır.  3M Folyo -Oracal Folyo – Unifol Folyo gözde tutulan kaliteli markalardır.

 

FOLYO (YAPIŞKANLI) DİJİTAL BASKI ÜRÜNÜN KULLANILDIĞI YERLER :

 

Delikli branda türüdür; delikli olması sebebi ile hava akımını sağladığından büyük işlerde daha sağlam olmaktadır. Mesh delikli brandanın delikli olması sebebi ile bina cephelerinde kullanıldığında  iç tarafdan bakıldıgında dışarının görülmesi ve dışarıdan bakıldıgında içerinin görülmemesi özelliği de büyük etkendir.  ( Şayet içeride aydınlatıcı bir araç (IŞIK) gibi var ise eğer o zaman içerinin görünüm oranı %25 e cıkar. Buda unutulmamalıdır. Bu durumlar hava karardıkdan sonra geçerlidir. )

 

 

MESH (DELİKLİ) BRANDA DİJİTAL BASKI ÜRÜNÜN KULLANILDIGI YERLER :

 

ONE WAY VİSİON DİJİTAL BASKI ÜRÜNÜN KULLANILDIĞI YERLER :

Genellikle araç kaplamalarında kullanılmaktadır. Esneklik sayesinde girintili ve çıkıntıları ortamlara daha rahat girmesinden dolayı bu yerlerde daha uzun süre kalarak daha sağlam ve daha estetik bir görünüm vermektedir.

 

CAST FOLYO DİJİTAL BASKI ÜRÜNÜN KULLANILDIĞI YERLER :

 

Bu anlattığım Dijital Baskı çeşitlerinin kullanıldığı yerler Dış Mekan ürünleri olarak bilinmektedir. Dış mekan ürünlerinin avantajları Yağmur – Kar – Güneş gibi hava şartlarından çok fazla etkilenmemesidir.

ALTTA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ TÜM ÜRÜNLER TARAFIMIZCA ÜRETİLMİŞTİR.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014